Zmiana terminu Konferencji Uczestników

 

Szanowni Państwo

W związku z wprowadzeniem na terenie kraju stanu epidemicznego, zmieniamy termin Konferencji Uczestników Wielkiego Wyzwania: Energia, która miała się odbyć 2 kwietnia br. Nowy termin konferencji ustalimy gdy sytuacja związana z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 pozwoli na bezpieczną organizację wydarzenia dla wszystkich uczestników. O terminie powiadomimy niezwłocznie po jego ustaleniu, minimum 10 dni przed wydarzeniem, aby każdy z Państwa mógł się na nim pojawić.

Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że niezależnie od nowego terminu Konferencji Uczestników, maksymalnie do 6 kwietnia udostępnimy na stronie wielkiewyzwanie.ncbr.gov.pl finalną, obowiązującą wersję Regulaminu Uczestnika Wielkiego Wyzwania: Energia.

W przypadku pytań, uprzejmie prosimy o zgłaszanie ich na adres email: wielkiewyzwanie@ncbr.gov.pl


 

Formularz rejestracji na Konferencję Uczestników

w ramach poddziałania 4.1.3 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014 - 2020

Warszawa

(jeśli dotyczy, opcjonalnie)
Specjalne potrzeby wynikające z niepełnosprawności (proszę w odpowiednim miejscu wpisać jakie)

Uwaga

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. O zakwalifikowaniu na listę uczestników spotkania decyduje kolejność zgłoszeń oraz liczba osób zgłoszonych w ramach jednostki. Wszystkie osoby, które prześlą swoje zgłoszenie, otrzymają informację zwrotną dot. zakwalifikowania/niezakwalifikowania do udziału w spotkaniu. Informacja zostanie wysłana na adres mailowy podany w formularzu zgłoszeniowym.
W przypadku zgłoszenia specjalnych potrzeb wynikających z niepełnosprawności – niezbędne jest aby NCBR posiadał Państwa zgodę na przetwarzanie danych osobowych w tym obszarze. Wobec powyższego proszę o udzielenie poniższej dobrowolnej zgody. W przypadku gdy NCBR nie odnotuje Państwa zgody - nadal możecie Państwo wziąć udział w konferencji, lecz NCBR nie będąc uprawnionym do przetwarzania Państwa danych osobowych w zakresie specjalnych potrzeb wynikających z niepełnosprawności - nie będzie mógł przygotować stosownych udogodnień.

(C) 2019