Zmiana terminu Konferencji Uczestników

 

Szanowni Państwo

7 maja 2020 r. o godz. 10:00 na kanale NCBR w serwisie YouTube odbędzie się konferencja online Wielkiego Wyzwania: Energia. Zarejestrowane na konferencję osoby otrzymają w wiadomości mailowej specjalny link, pod którym w wyznaczonym terminie będą mogły poznać kolejne szczegóły dotyczące przedsięwzięcia. Będzie to także okazja do zadawania pytań w komentarzach pod materiałem wideo, na które będzie odpowiadał koordynator przedsięwzięcia – Maciej Malski-Brodzicki.

W przypadku pytań, uprzejmie prosimy o zgłaszanie ich na adres email: wielkiewyzwanie@ncbr.gov.pl


 

Formularz rejestracji na Konferencję Uczestników

w ramach poddziałania 4.1.3 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014 - 2020

Warszawa

(jeśli dotyczy, opcjonalnie)
Specjalne potrzeby wynikające z niepełnosprawności (proszę w odpowiednim miejscu wpisać jakie)

Uwaga

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. O zakwalifikowaniu na listę uczestników spotkania decyduje kolejność zgłoszeń oraz liczba osób zgłoszonych w ramach jednostki. Wszystkie osoby, które prześlą swoje zgłoszenie, otrzymają informację zwrotną dot. zakwalifikowania/niezakwalifikowania do udziału w spotkaniu. Informacja zostanie wysłana na adres mailowy podany w formularzu zgłoszeniowym.
W przypadku zgłoszenia specjalnych potrzeb wynikających z niepełnosprawności – niezbędne jest aby NCBR posiadał Państwa zgodę na przetwarzanie danych osobowych w tym obszarze. Wobec powyższego proszę o udzielenie poniższej dobrowolnej zgody. W przypadku gdy NCBR nie odnotuje Państwa zgody - nadal możecie Państwo wziąć udział w konferencji, lecz NCBR nie będąc uprawnionym do przetwarzania Państwa danych osobowych w zakresie specjalnych potrzeb wynikających z niepełnosprawności - nie będzie mógł przygotować stosownych udogodnień.

(C) 2019