Drużyna: wiatr plus

O nas

wiatr plus

Drużyna, póki co jednoosobowa 

Wyzwanie: ekologia, klimat, zdrowe powietrze, woda itp. to nie tylko nowoczesne rozwiązania czystej energii, zrównoważone budownictwo, ale również przedłużanie użyteczności wytworzonych przez człowieka dóbr, lub pozostałych po tych dobrach materiałów.

Ślad węglowy pozostawiają  wszelkie produkty i sam człowiek.

Moja dewiza: zanim pojedziesz do marketu technicznego po potrzebny gadżet, rozejrzyj się dookoła siebie i zastosuj to co jest dostępne pod ręką.

Satysfakcja z zastosowania odpadu czekającego na śmietnik gwarantowana.Pasja tworzenia z niczego jest budująca bo tworzenie upodabnia nas do Stwórcy a nie do papugi.

Dlatego w moim rozwiązaniu używam tego co jest w bliskim zasięgu.

Zapraszam na bloga „zrób sobie wiatrak”. …

Henryk - obywatel.pl1@wp.pl

Kontakt
Pole widoczne tylko dla użytkowników zalogowanych.
Co u nas
    Brak wpisów

Nasz pomysł

Opis pomysłu

Pomysł, aby można było na własnym podwórku, prawie przy pomocny dostępnych materiałów – także tych, które miały wylądować na śmietniku, zbudować domowy wiatrak, który dzięki prostej instrukcji będzie mógł zbudować sobie prawie każdy, nie zważając na rozwiązania chronione patentami, budując dla własnych potrzeb

Również  koszt przydomowego wiatraka będzie na tyle mały , że będzie mógł sobie na niego pozwolić nie jeden majsterkowicz.

Na pewne rozwiązania są prototypy  i  zgłoszone do biura patentowego. Inne elementy jak zamiana energii mechanicznej na elektryczną lub inną  oraz sterowanie czekają na pomoc specjalistów. Chętnie podejmę współpracę w powyższym temacie.

Co myślisz o naszym pomyśle?

Zapisz nam co myślisz o naszym pomysle

Przejdź do Forum
Film

Zaloguj się aby obejrzeć film

Zaloguj się
(C) 2019