Drużyna: Samotny

O nas

Od zawsze jestem sam z moimi pomysłami. Nie mam wsparcia kolegów, nie ma mnie kto pokierować, więc pozostaje mi tylko spróbować szczęścia w takich konkursach. Moim atutem jest fantazja i kreatywność, praktycznie 90% moich "cichych" pomysłów po jakimś czasie zostaje wprowadzonych w życie przez kogoś innego. Może tym razem ja dostanę szansę?

Kontakt
Pole widoczne tylko dla użytkowników zalogowanych.
Co u nas
    Brak wpisów

Nasz pomysł

Opis pomysłu

Wiatraki hybrydowe mojego pomysłu, zdolne magazynować energię w różnej formie i pracować niezależnie od od siły wiatru. Proponuję 3 odmiany, gwarantujące stabilność energetyczną:

1. Wiatraki wodorowe - uzyskaną z wiatru energię przekształcają automatycznie w wodór, który jest magazynowany, jak również przetwarzany na prąd w gorszych warunkach pogodowych.

2. Wiatraki wodne - poprzez uzyskanie energii z wiatru, napełniane wodą są górne zbiorniki w turbinie wiatrowej, a następnie siłą grawitacji woda jest spuszczana i wprawia w ruch mini turbiny wodne.

3. Wiatraki gromadzące sprężone powietrze - zasada jak w 2 poprzednich, poprzez gromadzenie sprężonego powietrze można uzyskać stabilność energetyczną.

Wszystkie wiatraki mają pionową konstrukcję turbin. Chętnie wyjaśnię lub rozrysuję szczegóły.

 

Co myślisz o naszym pomyśle?

Zapisz nam co myślisz o naszym pomysle

Przejdź do Forum
Film

Zaloguj się aby obejrzeć film

Zaloguj się
(C) 2019